1. pol. 19. stol. - Perkusní puška - Kolovnice/terčovnice

Celková délka 125 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno

vydraženo top
1. pol. 19. stol.
101911. Perkusní puška - Kolovnice/terčovnice
Dražba ukončena:17.09.2023 20:50:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč