1. pol. 20. stol. - Párová kožená křesla

Nejdelší strana: 90 cm

Kůže, výška 90 cm, šířka 90 cm, hloubka sedáku 52 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
1. pol. 20. stol.
153752. Párová kožená křesla
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 22:56:09 15031