1. pol. 20. stol. - Velký čínský květináč

Nejdelší strana: 41 cm

Malbou zdobený porcelán, výška: 30 cm, šířka: 41 cm. Neznačeno. Ve sbírkovém stavu.

1. pol. 20. stol.
112597. Velký čínský květináč
Dražba ukončena:10.03.2024 20:19:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč