1. polovina 20. století - Miniatura krucifixu

Dřevo, skleněný poklop, výška 15 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. polovina 20. století
50040. Miniatura krucifixu
Dražba ukončena:07.10.2020 23:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo