18. - 20. století - Konvolut 5 grafik

Nejdelší strana: 70 cm

Různé grafické techniky, rozměry od 26x36 cm do 70x50 cm. Autoři: Karel Skála, W. Schuldes, H. Felsing a 2x neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

18. - 20. století
154473. Konvolut 5 grafik
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 19:27:40 1101