Nejdelší strana: 70 cm
Různé grafické techniky, rozměry od 26x36 cm do 70x50 cm. Autoři: Karel Skála, W. Schuldes, H. Felsing a 2x neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.