18. stol. - Magna Graecia

Mědirytina, 31x40 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

18. stol.
34508. Magna Graecia
Dražba ukončena:18.09.2019 21:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč