18. století

55453. 3x barokní kachel

popis: Keramika, jednotný rozměr 13x13 cm. Datováno 1710. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

zbývá: 5 dnů, 2 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč