19. a 20. stol. - Soubor 55-ti grafických listů z atlasů zvířat

velikosti od 11x13 cm do 26x36 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. a 20. stol.
13094. Soubor 55-ti grafických listů z atlasů zvířat
Dražba ukončena:12.10.2017 18:25:17
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 700 Kč