MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mosaz.
Pozn.: Poškozeno, nekompletní.
> zpět na aukční výsledky
19. století
5048. Soubor 6- ti lotových závaží
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 500 Kč
1951
3 400 Kč
1610
3 300 Kč
limit (22.06.2016 19:37:48)
1951
3 300 Kč
1610
3 200 Kč
limit (22.06.2016 19:37:40)
1951
3 100 Kč
1610
3 000 Kč
1951
2 900 Kč
1610
2 800 Kč
limit (22.06.2016 19:06:54)
61
2 700 Kč
1955
2 600 Kč
limit (22.06.2016 17:35:46)
61
2 500 Kč
61
2 400 Kč
1813
2 300 Kč
61
2 200 Kč
972
2 100 Kč
1734
2 000 Kč
limit (29.05.2016 9:36:24)
61
1 900 Kč
36
1 800 Kč
limit (27.05.2016 13:41:34)
61
1 750 Kč
limit (27.05.2016 13:41:35)
398
1 400 Kč
limit (27.05.2016 13:41:10)
398
1 300 Kč
61
1 200 Kč
limit (27.05.2016 13:41:03)
398
1 100 Kč
61
1 000 Kč
398