19. století - Soubor 6- ti lotových závaží

Mosaz.

Pozn.: Poškozeno, nekompletní.

19. století
5048. Soubor 6- ti lotových závaží
Dražba ukončena:22.06.2016 19:47:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč