19. století - Romantická krajina

Olej na plátně fixovaném na dřevě, 48x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

19. století
154448. Romantická krajina
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:47:38 16593