19. století - Soubor 160- ti ocelorytin

Některé v paspartách.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
13237. Soubor 160- ti ocelorytin
Dražba ukončena:12.10.2017 20:37:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:4 000 Kč