MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Některé v paspartách.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
19. století
13237. Soubor 160- ti ocelorytin
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
200 Kč
vydraženo za:
4 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 000 Kč
limit (12.10.2017 20:25:33)
2221
3 900 Kč
74
3 800 Kč
limit (12.10.2017 20:25:27)
2221
3 700 Kč
74
3 600 Kč
limit (12.10.2017 20:25:23)
2221
3 500 Kč
74
3 400 Kč
limit (12.10.2017 20:25:19)
2221
3 300 Kč
74
3 200 Kč
limit (12.10.2017 20:04:55)
2221
3 100 Kč
limit (11.10.2017 20:41:37)
766
3 000 Kč
2467
2 900 Kč
limit (11.10.2017 20:41:34)
766
2 800 Kč
2467
2 700 Kč
limit (11.10.2017 20:41:29)
766
2 600 Kč
2467
2 500 Kč
limit (11.10.2017 20:41:06)
766
2 400 Kč
2467
2 300 Kč
limit (04.10.2017 20:09:52)
766
2 200 Kč
1610
2 100 Kč
limit (04.10.2017 19:30:47)
766
2 000 Kč
1610
1 900 Kč
limit (04.10.2017 19:30:43)
766
1 800 Kč
1610
1 700 Kč
limit (04.10.2017 19:30:38)
766
1 600 Kč
1610
1 500 Kč
limit (04.10.2017 19:30:35)
766
1 400 Kč
1610
1 300 Kč
limit (04.10.2017 19:30:30)
766
1 200 Kč
1610
1 100 Kč
limit (20.09.2017 21:16:22)
766
1 000 Kč
1618
900 Kč
limit (20.09.2017 21:16:17)
766
800 Kč
1618
700 Kč
limit (20.09.2017 21:15:40)
766
600 Kč
1618
500 Kč
limit (09.09.2017 22:07:31)
766
400 Kč
1331
300 Kč
766
200 Kč
551