19. století - Soubor cca. 200 grafických listů

Především ocelorytiny s různými náměty, veduty, žánrové výjevy, od 8x12 cm do 19x27 cm, volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
13095. Soubor cca. 200 grafických listů
Dražba ukončena:12.10.2017 18:20:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč