1x František Uprka - Ach, kdo mi mé dítě vrátí... a Neščasná vojna

Litiny, 60x16 cm, 1x signováno Uprka, rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny.

11939. Ach, kdo mi mé dítě vrátí... a Neščasná vojna
Dražba ukončena:29.06.2017 19:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč