2. pol. 19. stol. - Rámové hodiny

Rozměr rámu 66x49 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. V chodu bez záruky přesnosti.

2. pol. 19. stol.
27892. Rámové hodiny
Dražba ukončena:13.02.2019 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč