2. pol. 20. stol.

49792. Čert

popis: Dřevořezba, 11x25 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 08.09.2020 16:46:44 3706