2. pol. 20. stol. - Hrací dóza na cigarety

Dřevo, perleť, rozměry 10x20 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Strojek hraje.

2. pol. 20. stol.
49791. Hrací dóza na cigarety
Dražba ukončena:07.10.2020 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč