2. pol. 20. stol.

49791. Hrací dóza na cigarety

popis: Dřevo, perleť, rozměry 10x20 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Strojek hraje.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč