2. pol. 20. stol. - Dřevěný model Lodi - Santa Rogge 1600

Dřevo, výška 60 cm, šířka 67 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
50007. Dřevěný model Lodi - Santa Rogge 1600
Dražba ukončena:07.10.2020 23:01:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč