2. pol. 20. stol. - Stojan na noviny v podobě labutě

Nejdelší strana: 43 cm

Kov, výška 43 cm. Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

2. pol. 20. stol.
153520. Stojan na noviny v podobě labutě
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč