2. pol. 20. stol. - Stolní lampa

Nejdelší strana: 36 cm

Kov, výška 36 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektifikováno, bez záruky funkčnosti.

2. pol. 20. stol.
153673. Stolní lampa
Zbývá:28 dnů, 16 hodin
Konec dražby:12.02.2026 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč