20.století -  Soubor 7 měděných rendlíků

Měď, mosaz, obecný kov. Průměr od 11 cm do 35 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20.století
55531. Soubor 7 měděných rendlíků
Dražba ukončena:03.03.2021 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč