20.století - Koberec Írán

Koberec Írán, ručně vázaný. 342x245 cm.

Pozn.: Poškozeno.

20.století
64344. Koberec Írán
Dražba ukončena:15.09.2021 22:26:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč