20.století - Soubor 18 měděných předmětů

Měď, mosaz, obecný kov. Výška od 3 cm do 29 cm. Některé značeny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20.století
55529. Soubor 18 měděných předmětů
Dražba ukončena:03.03.2021 21:10:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč