20.století - Soubor 4 měděných předmětů

Měď, výška max. 34 cm, průměr max. 34 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20.století
55524. Soubor 4 měděných předmětů
Dražba ukončena:03.03.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč