Abstrakce 1 - Olej na plátně, 80x40 cm, monogramováno vpravo dole J 76, rám. Abstrakce 2 - Olej na plátně, 72x60 cm, monogramováno vpravo dole J 77, rám. Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Malby místy zaprášeny.