30. léta 20. stol. - Ješitnost

Porcelán, výška 19 cm. Neznačeno.

Pozn.: Pravděpodobně porcelánka Slavkov. V místech poškozeno.

30. léta 20. stol.
64607. Ješitnost
Dražba ukončena:16.09.2021 23:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč