30. léta 20. stol. - Oboustranný obraz: Portrét ženy v perlovém náhrdelníku a Sedící žena

Olej na plátně, 120x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

velký formát doporučujeme
30. léta 20. stol.
153603. Oboustranný obraz: Portrét ženy v perlovém náhrdelníku a Sedící žena
Zbývá:8 dnů, 10 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (09.01.2026 17:59:53) 210