50. léta 20. století

304170. Bakelitový telefon

popis: Bakelit a mosaz, výška 13 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

dražba ukončena: 27.03.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo