50. léta 20. století - Bakelitový telefon

Bakelit a mosaz, výška 13 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

50. léta 20. století
304170. Bakelitový telefon
Dražba ukončena:27.03.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo