50. léta 20. století - Jazzová kapela

Pryskyřice, výšky od 39 cm do 57 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

50. léta 20. století
111778. Jazzová kapela
Dražba ukončena:11.02.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč