značeno Glashuette - Dámské náramkové hodinky, obecný kov, pozlaceno, hrubá hmotnost 7,54 g

Mechanické, plaké, bez náramku. 60. léta 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

značeno Glashuette
51426. Dámské náramkové hodinky, obecný kov, pozlaceno, hrubá hmotnost 7,54 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo