značeno Glashuette

51426. Dámské náramkové hodinky, obecný kov, pozlaceno, hrubá hmotnost 7,54 g

popis: Mechanické, plaké, bez náramku. 60. léta 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:55:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo