MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
od 40x28 cm do 83x57.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
70. až 90. léta 20. stol.
13213. 108 plakátů ze zahraničních filmů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
74
1 600 Kč
limit (12.10.2017 20:05:04)
32
1 500 Kč
74
1 400 Kč
limit (12.10.2017 20:05:00)
32
1 300 Kč
74
1 200 Kč
limit (12.10.2017 20:04:56)
32
1 100 Kč
74
1 000 Kč
limit (11.10.2017 20:39:33)
32
900 Kč
3026
800 Kč
limit (11.10.2017 20:38:28)
32
700 Kč
3026
600 Kč
limit (11.10.2017 11:10:20)
32
500 Kč
1831