. - 3 číšky na portské víno

Obecný kov, postříbřeno. Výška 14 cm. 20. léta 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
304291. 3 číšky na portské víno
Dražba ukončena:04.04.2020 20:12:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč