.. - 6-ti osobní příbory na ryby, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 544 g

Nejdelší strana: 34 cm

V původní kazetě.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
111161. 6-ti osobní příbory na ryby, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 544 g
Dražba ukončena:04.02.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč