.. - 6-ti osobní příbory, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost  361,60 g

V původní kazetě.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová Boleta Puncovního úřadu.

..
97944. 6-ti osobní příbory, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 361,60 g
Dražba ukončena:02.07.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč