.. - 6ti osobní příbor v etuji, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 348,65 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová Boleta Puncovního úřadu a osvědčení.

..
104780. 6ti osobní příbor v etuji, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 348,65 g
Dražba ukončena:12.11.2023 20:15:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč