Čechy 1. pol. 20. stol. - Žardiniera

Biskvit, výška 23 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
55451. Žardiniera
Dražba ukončena:03.03.2021 20:05:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč