Čechy 1. pol. 20. stol.

55451. Žardiniera

popis: Biskvit, výška 23 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 5 dnů, 2 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 26.02.2021 13:49:21 6437
500 Kč 12.02.2021 16:46:57 1252