Samo Koler - Astry

Olej na plátně, 52x66 cm. Signováno vlevo nahoře Samo 41. Rámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: Slovinský malíř, absolvent AVU. Jeden z jeho portrétů je zastoupen ve sbírkách Národní galerie.

Samo Koler
154463. Astry
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč