Olej na plátně, 52x66 cm. Signováno vlevo nahoře Samo 41. Rámováno.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: Slovinský malíř, absolvent AVU. Jeden z jeho portrétů je zastoupen ve sbírkách Národní galerie.