.. - Bakchus

Olej na kartonu, 52x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

..
153592. Bakchus
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč