Hy Peskin

307727. Ben Hogan

popis: Tisk, 50x70 cm. Signováno vpravo dole v tisku Ben Hogan. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Golfista Ben Hogan odpaluje na 18. jamce, US Open, 10. června 1950.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:32:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč