. - Bombardování Oděsy 22. dubna 1854

Litografie, 26x38 cm, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Poškozeno (skvrnky).

.
13191. Bombardování Oděsy 22. dubna 1854
Dražba ukončena:12.10.2017 19:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč