.. - Božstvo

Malachit, mosaz. Celková výška: 20 cm. Značeno Zespodu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
53215. Božstvo
Dražba ukončena:09.12.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč