..

53215. Božstvo

popis: Malachit, mosaz. Celková výška: 20 cm. Značeno Zespodu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč