..

53215. Božstvo

popis: Malachit, mosaz. Celková výška: 20 cm. Značeno Zespodu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 700 Kč