.. - Briliantový dámský prsten, bílé zlato 585/1000, značeno platným puncem Z-58, hrubá hmotnost 2,43 g

Briliant o měřené váze 0,30 ct. Prsten je nenošený o velikosti 53.

..
83551. Briliantový dámský prsten, bílé zlato 585/1000, značeno platným puncem Z-58, hrubá hmotnost 2,43 g
Dražba ukončena:22.09.2022 21:37:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč