..

51454. Brož se safírem a syntetickým spinelem, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou AV, hrubá hmotnost 3,50 g

popis: pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (21.10.2020 20:09:36) 194