. - Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 1,38 g

.
51406. Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 1,38 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:35:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 500 Kč