.

51406. Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 1,38 g

dražba ukončena: 21.10.2020 20:35:00

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč