. - Dvojzávažové hodinky řetízkové s loveckým motivem

rozměr: 37x30 cm. malba: olej na dřevě.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky přesnosti.

.
301587. Dvojzávažové hodinky řetízkové s loveckým motivem
Dražba ukončena:20.10.2019 20:18:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč