.. - Dvouhlavňová brokovnice

Zbraň systému lefaucheux. 2. polovina 19. století. délka 119 cm.

Pozn.: Poškozeno.

..
67985. Dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:10.11.2021 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč