40. léta 20.století - Fliegen und siegen (Ein Raumbildwerk von unserer Luftwaffe)

100 dvojfotografií k vložení do 3D brýlí, 30x20,5 cm, kovové rozkládací 3D brýle, 87 stran textu, 8 celostránkových barevných fotografií, nakl. Otto Schönstein, Mnichov, mírně poškozeno - vazba v okrajích vybledlá.

Pozn.: Do stojánku v brýlích se vloží fotografie a uvidíte děj na fotografii plasticky, ve 3D.

40. léta 20.století
7429. Fliegen und siegen (Ein Raumbildwerk von unserer Luftwaffe)
Dražba ukončena:15.02.2017 18:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč