..

52111. Hodiny na porcelánovém obraze

popis: 32x14 cm. Nesignováno. Rámováno. Součástí hodin je klíček pro natahování.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč