.. - Hodiny na porcelánovém obraze

32x14 cm. Nesignováno. Rámováno. Součástí hodin je klíček pro natahování.

..
52111. Hodiny na porcelánovém obraze
Dražba ukončena:22.10.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč