. - Hodiny rámové

Čtvrťové bití, 50x41 cm.

Pozn.: Poškozeno. Bez záruky chodu. Kyvadlo nepůvodní, chybí klíč.

.
30344. Hodiny rámové
Dražba ukončena:10.04.2019 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč