. - Hodiny sloupkové

Výška: 48 cm. Půlové bití. Neznačeno.

Pozn.: Nejdoucí. Poškozeno.

.
33003. Hodiny sloupkové
Dražba ukončena:12.06.2019 19:09:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč