.

51407. Jehlice s perletí, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,64 g

dražba ukončena: 21.10.2020 20:40:34

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč